Антиколекторські послуги

Досить часто способи, якими колектори намагаються «вибити борг», є не тільки неетичними, але й такими, що виходять за рамки правового поля, у зв’язку з чим виникає необхідність у захисті прав осіб, які в силу певних обставин виступають «боржниками» перед третіми особами.

Юридична компанія «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонує Вам допомогу досвідчених адвокатів та юристів, які забезпечать Вас юридичними послугами на високопрофесійному рівні, що дозволить Вам знову відчути себе у безпеці. Адже той факт, що Ви з певних причин комусь заборгували, ще не робить Вас безправними людьми. І нікому, ще раз наголошуємо – нікому, не дозволено посягати на Ваші права та інтереси, які закріплені на законодавчому рівні, а також такі, що охороняються державою.

Адвокати та юристи компанії забезпечать Вас супроводом, починаючи від вивчення природи боргових зобов’язань, написання відповідних процесуальних документів, в тому числі заяв про вчинення кримінальних правопорушень, та представництвом Ваших інтересів як перед кредитором, так і в усіх державних органах, в тому числі судах.

І пам’ятайте, навіть у складній ситуації завжди є вихід, знайти який  допоможе Вам юридична консультація, яку Ви маєте можливість отримати за контактами розміщених на нашому сайті, а також замовивши послугу «Безкоштовні консультації онлайн».