Допомога при ДТП

Адвокати та юристи ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонують Вам не зволікати із залученням досвідченого фахівця у галузі права до участі у справі, пов’язаної з ДТП.

Вже з перших хвилин після ДТП від дій її учасників залежить не тільки доля пошкодженого майна, але й доля самих водіїв. Адже специфіка даної категорії справ потребує особливої уваги фахівців у галузі права, оскільки кожна деталь має надважливе значення для встановлення об’єктивної істини по справі, у зв’язку з чим від професіоналізму юристів та адвокатів безпосередньо залежить кінцевий результат.

Справи, пов’язані із ДТП, є предметом розгляду як цивільного, адміністративного, так і кримінального судочинства, у зв’язку з чим є досить різноманітними і юридичні наслідки ДТП – від відшкодування завданих збитків та притягнення до адміністративної відповідальності до притягнення до кримінальної  відповідальності. У зв’язку з чим, ми ще раз наголошуємо, що участь адвоката чи юриста в даних категоріях справ є необхідною для здійснення ефективного захисту Ваших прав та законних інтересів.

З огляду на те, що нерідко дані справи є досить витратними, у зв’язку з їх складністю, пропонуємо Вам подумати про ймовірне завтра вже сьогодні, та ознайомитись із новою послугою від ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» – «ЮрАвтоСупровід».