Допомога при оформленні спадщини

ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонує Вам якісний юридичний супровід в процесі оформлення права власності на спадкове майно.

Вчасне звернення до юриста чи адвоката, який займається даною категорією справ, дозволить Вам без звернення до суду, що означає без додаткових витрат, оформити спадщину. Інколи для спадкоємця вистачає безкоштовної консультації фахівця у галузі права для того, щоб заощадити як час, так і гроші, а також вберегти себе від створення додаткових перепон для досягнення своєї мети, в даному випадку – отримати свідоцтво про право на спадщину.

Проте, в силу різних об’єктивних причин, в деяких випадках у спадкоємця виникають труднощі з отриманням свідоцтва про право на спадщину, зокрема, коли пропущений строк прийняття спадщини, помилок в документах, або коли спадкодавець не зареєстрував право власності на своє майно тощо. В таких випадках звернення до суду є необхідною та достатньою мірою для вирішення даного питання.

Адвокати та юристи компанії забезпечать Вас повним комплексом юридичних послуг, що дозволить в найкоротші строки досягнути бажаного результату, уникнувши при цьому додаткових витрат.

Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію з цього чи іншого питання, зв’язавшись з нами за контактами, викладеними на нашому сайті, або замовивши відповідну консультацію онлайн.