Допомога при вирішенні трудових спорів

Юристи та адвокати ЮК «Вічинюк, Гламазди та Партнери» пропонують Вам заручитись підтримкою високопрофесійних фахівців у галузі права, які допоможуть Вам досягнути позитивного результату при вирішенні будь-якого трудового спору.

Починаючи з аналізу суті трудового спору, учасником якого Ви стали, покладених на Вас посадових обов’язків, фахівці нашої команди допоможуть Вам у формуванні правової позиції по справі, здійсненні оцінки ризиків та досягненні позитивних результатів при оперативному вирішенні спору.

Незалежно від суті справи, чи це поновлення на роботі, стягнення невиплаченої заробітної плати, оскарження застосування дисциплінарних стягнень тощо, досвідчений адвокат та юрист компанії надасть належну правову оцінку діям чи бездіяльності як працівника, так і роботодавця, та здійснить усі належні та достатні дії, спрямовані на захист Ваших прав та законних інтересів як в суді, так і в позасудовому порядку.

Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію з цього чи іншого питання, зв’язавшись з нами за контактами, викладеними на нашому сайті, або замовивши відповідну консультацію онлайн.