Реєстрація юридичних осіб та ФОП

Юридична компанія «Вічинюк, Гламазда та Партнери» в рамках даної послуги пропонує Вам кваліфікований юридичний супровід при здійсненні реєстраційних дій, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, під ключ за фіксовані ціни:

 

 РЕЄСТРАЦІЙНА ДІЯ 

 ЦІНА (грн.)

Реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП)

800

Реєстрація приватного підприємства (ПП)

3000

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТзОВ)

3000

Реєстрація товариства з додатковою відповідальністю (ТзДВ)

3000

Реєстрація благодійної організації

4000

Реєстрація громадської організації

4000

Реєстрація інших організаційно-правових форм ю/о

договірна

Зміна складу засновників

1500

Зміна видів діяльності

600

Зміна місцезнаходження

1000

Зміна розміру статутного капіталу

1000

Зміна керівника

800

Підтвердження відомостей про ю/о

300

Ліквідація, реорганізація та інші реєстраційні дії

договірна

Послуги нотаріуса та державні збори не входять до вартості послуг і сплачуються окремо

Послуги з державної реєстрації перелічені вище, включають в себе повний комплекс дій починаючи від консультування про доцільність здійснення тієї чи іншої реєстраційної дії та закінчуючи отриманням документів, які засвідчують внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Якщо Ви бажаєте частково самостійно здійснити ту чи іншу реєстраційну дію, заощадивши при цьому грошові кошти, ми пропонуємо Вам наступне:

  1. замовити безкоштовну юридичну консультацію в режимі онлайн, таким чином юристи пояснять порядок дій, які необхідно вчинити та перелік документів, які необхідно скласти для здійснення конкретної реєстраційної дії;
  2. замовити документи в режимі онлайн, які необхідні для здійснення конкретної реєстраційної дії (документи складаються індивідуально під конкретний випадок).

Про переваги замовлення даної послуги під ключ чи здійснення реєстраційної дії частково самостійно за допомогою сервісів «Безкоштовні консультації онлайн» та «Замовлення документів в режимі онлайн» розповідати Вам не насмілюємось, а бажаємо зробити свій вибір самостійно.

В будь-якому випадку результат один – максимально позитивні наслідки за рахунок якісно наданих юридичних послуг, які пропонуються ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери».