Представництво інтересів в судах усіх інстанцій

Юридична компанія «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонує Вам кваліфіковане представництво Ваших інтересів в судах усіх інстанцій, в тому числі недержавних (третейських) та міжнародних.

Незалежно від стадії спору, на якій вступають адвокати та юристи компанії, останні застосують усі свої навички та досвід з метою відстоювання виробленої та узгодженої з нами правової позиції по справі.

Разом з цим, ми в чергове наголошуємо, що за умови якісної та кваліфікованої роботи юристів, яка може полягати в аналізі та розробці договорів, попереднього консультуванні тощо, Ви маєте можливість уникнути необхідності судового захисту прав та інтересів.  На нашу думку, звернення до суду є крайньою необхідністю, оскільки майже будь-якого спору можна уникнути або врегулювати його в позасудовому порядку, що дозволить заощадити як час так і кошти, а також уникнути небажаних наслідків.

Проте, якщо в силу різних причин та обставин, вирішення спору в позасудовому порядку вже не є можливим, ми є саме тією юридичною компанією, адвокати та юристи якої вчинять усі можливі та достатні дії спрямовані на здійснення ефективного представництва та відстоювання Ваших інтересів в судах усіх інстанцій, в тому числі, але не тільки, недержавних (третейських) та міжнародних.