Про компанію

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ВІЧИНЮК, ГЛАМАЗДА ТА ПАРТНЕРИ” 

Впевнена позиція та динамічний розвиток Компанії на ринку юридичних послуг є результатом злагодженої роботи команди високопрофесійних фахівців у галузі права, а також реалізація принципів чесності, відданості своєму Клієнту. В умовах високої конкуренції бути чесним та відданим до Клієнта є складним завданням, оскільки це означає повідомляти про реально-можливий результат, навіть якщо для цього необхідно втратити Клієнта, як показує практика на певний час .

Завдання Компанії базується на принципах досягнення Вами максимально позитивних результатів при вирішенні правових питань, чим власне і пояснюється широкий спектр юридичних послуг, що нами пропонуються.

ЮК “ВІЧИНЮК, ГЛАМАЗДА ТА ПАРТНЕРИ” є членом Асоціації «Об’єднання юридичних компаній України» при якій здійснює свою діяльність постійно діючий третейський суд. Юристи та адвокати Компанії є одночасно суддями які здійснюють розгляд спорів у відповідності до ЗУ “Про третейські суди” та Регламенту Третейського суду. Варто пам’ятати, що згідно ст. 51 Закону України “Про третейські суди”, рішення третейського суду є остаточним і оскарженню не підлягає…”

Шановний Відвідувач нашого сайту, пам’ятайте, незалежно від вибору Компанії, Клієнтом якої ви станете, співпраця з досвідченим юристом до виникнення проблеми, дозволяє уникнути прийняття необачних рішень, знизити ризики і запобігти негативним наслідкам. Якщо Ви відноситесь до категорії людей, що живуть за принципом “Запобігти легше ніж виправити” рекомендуємо переглянути наступні рубрики – “Безкоштовні юридичні консультації онлайн”, “ЮрАвтоСупровід”, “Комплексне (абонентське) правове обслуговування юридичних осіб”

ЮК “Вічинюк, Гламазда та Партнери”®. Всі права захищено.
ЮК “Вічинюк, Гламазда та Партнери”®. Всі права захищено.