Про послугу

Набридли необґрунтовані штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) та економічна недоцільність їх оскарження? Бажаєте заручитись юридичною підтримкою та надійним партнером в дорозі? В кінці кінців бажаєте заощадити? – Подумайте про завтра вже сьогодні!

ЮрАвтоСупровід – це можливість за фіксовану плату в розмірі 600 гривень отримувати протягом року в необмеженій кількості юридичні послуги, потреба в яких виникає при експлуатації автомобіля.

Замовивши та оплативши дану послугу, при виникненні обставин, які потребують втручання кваліфікованого юриста, просто зв’яжіться з нашим фахівцем та отримайте ту чи іншу послугу. Оперативно та ефективно.

У вартість послуг ЮрАвтоСупровід входить:

  1. Юридичні консультації в необмеженій кількості;
  2. Інформування про новели законодавства України, які стосуються ПДР;
  3. Підготовка та складання в необмеженій кількості процесуальних документів (позовні заяви, апеляційні скарги, касаційні скарги, клопотання, заяви, претензії, скарги, відзиви, заперечення, письмові пояснення тощо) в органи Національної поліції, суди усіх інстанцій та органи Державної виконавчої служби, які необхідні при:
  •  оскарженні постанов органів Національної поліції у справах про адміністративні правопорушення;
  •  відшкодуванні майнової та моральної шкоди завданої внаслідок ДТП;
  •  стягненні відшкодування з недобросовісного страховика у справах про ДТП;
  •  оскарженні дій та рішень суб’єктів владних повноважень, що стосуються ДТП.

Розуміємо, що читаючи цей пост у Вас виникають запитання «чому так дешево?», «що тут не так?». Відповідь проста. Вам вигідно отримувати юридичні послуги за 50 грн. в місяць – ми отримуємо задоволеного Клієнта у Вашому обличчі, з яким постійно співпрацюємо. Більше того, усім замовникам даної послуги надається картка лояльності із 10% знижкою на усі інші послуги, що пропонується компанією.

Детальніше про умови читайте «Публічний договір (Оферта)».

Отримати послугу в один клік «Замовити ЮрАвтоСупровід».