Реєстрація торгових марок

Реєстрація торгової марки сприяє впізнанню товару (послуги), надає можливість посилити ефективність реклами, а також забезпечить Вас винятковим правом на його викори­стання, надасть можливість ефективно захистити Ваші інтелектуальні права на торгову марку від неправомірного копіювання, імітації, підробки та використання її репутації.

З аналізу нині діючого цивільного законодавства України, під торговою маркою слід розуміти позначення – літери, слова, цифри, комбінації кольорів, зображувальні елементи, а також комбінації позначень, які придатні для вирізнення послуг та товарів, що Вами надаються, виробляються, від послуг та товарів, що відповідно надаються, виробляються третіми особами.

ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонує Вам послуги по реєстрації торгової марки під ключ за фіксовану плату в розмірі 2000 грн. (не включає в себе розмір зборів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. N 1716).

Звісно на кінцеву ціну реєстрації торгової марки, яка включає в себе збори, встановлені державою, впливає наявність кольору, термін процедури реєстрації, вид знака, а також кількість класів, щодо яких подається торгова марка на реєстрацію тощо.

Щоб дізнатися повну вартість реєстрації конкретної торгової марки, рекомендуємо Вам звернутися безпосередньо до фахівців нашої компанії в цій галузі, які проведуть відповідні розрахунки. Для цього Вам лише знадобиться використати інформацію наведену в рубриці “Контакти”, або ж скористуватись сервісом “Безкоштовні юридичні консультації онлайн”.

Разом з цим, якщо у Вас виникла потреба лише у юридичному оформленні заявки на знак для товарів і послуг чи інших документів, а решту відповідальності бажаєте залишити за собою, рекомендуємо Вам скористатись сервісом «Замовлення документів в режимі онлайн», що дозволить дещо заощадити.

Вибір це прерогатива, яка завжди залишається за Вами.