Узаконення самовільного (самочинного) будівництва

ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» пропонує Вашій увазі зміст частин 1, 2 статті 376 Цивільного кодексу України:

«Житловий будинок, будівля, споруда, інше нерухоме майно вважаються самочинним будівництвом, якщо вони збудовані або будуються на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, або без відповідного документа, який дає право виконувати будівельні роботи чи належно затвердженого проекту, або з істотними порушеннями будівельних норм і правил.

Особа, яка здійснила або здійснює самочинне будівництво нерухомого майна, не набуває права власності на нього

Якщо  у Вас з певних причин все ж таки виникла необхідність узаконити самовільне (самочинне) будівництво, адвокати та юристи компанії проаналізують ситуацію, та запропонують шляхи вирішення цієї проблеми. Адже з огляду на мінливість українського законодавства та умов здійснення будівельних робіт, за певних обставин більш доцільним є узаконення будівництва в адміністративному порядку, а в деяких випадках – в судовому.

Незалежно від способу узаконення самовільного (самочинного) будівництва, ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» забезпечить Вас якісними юридичними послугами високопрофесійних фахівців у галузі права, що дозволить Вам оперативно зареєструвати право власності на збудоване нерухоме майно, яке ще нещодавно було об’єктом самочинного (самовільного) будівництва.

Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію з цього чи іншого питання, зв’язавшись з нами за контактами, викладеними на нашому сайті, або замовивши відповідну консультацію онлайн.