Юридичний супровід угод

Практично усі договірні відносини, учасником яких виступає суб’єкт господарювання, оформляються угодами. Підписання невідпрацьованого, необміркованого в деталях договору досить часто призводить до неочікуваних, негативних наслідків, яких легше і не так затратно запобігти, ніж усунути.

З метою реального виконання досягнутих домовленостей і настання бажаних результатів, уникнення прийняття необачних рішень, зниження ризиків, в тому числі комерційних, ЮК «Вічинюк, Гламазда та Партнери» наполегливо рекомендує заручитися правовою підтримкою професійного юриста, який забезпечить Вас при укладенні угоди кваліфікованим правовим супроводом.

До основних завдань юристів та адвокатів нашої компанії в рамках даної послуги входить забезпечення Вас повним розумінням прав та обов’язків, закріплених в угоді, правових наслідків їх реалізації, виявлення сумнівних умов договору з метою уникнення обману, оцінка реальних та ймовірних ризиків. Участь професіонала в переговорному процесі дозволить Вам оперативно та юридично грамотно реагувати на пропозиції контрагентів, а також аргументовано усувати розбіжності в позиціях сторін.

Разом з цим, пропонуємо Вашій увазі можливість замовити підготовлений індивідуально для Вас конкретний договір через сервіс «Замовлення документів в режимі онлайн» та отримати безкоштовну юридичну консультацію на нашому сайті, що дозволить Вам отримати вказану послугу дистанційно.